Беззахисні українські правила обирання того хто грабуватиме Україну затісні для телевізійно просунутих кандидатів і не дають повної гарантії перемоги комусь. Маючи неоспорений ніким вплив і байдужість до думки людей, від імені яких політики покращують собі виборчі правила, вони не соромляться це робити. Напівнасміхаючись професійні брехуни пояснять будь-який здавалось очевидний обман. Голосування вдома – не фальсифікація, а безкоштовна доставка бюлетенів усім бажаючим, прояв дбайливості держави, натякають в Партії Регіонів.
Пишіть заяву і можете голосувати вдома, оголосила Центральна Виборча Комісія, підтвердження нездатності пересуватись не потрібно. Всіх посаджу, на 5-ть років загримите, перетворю країну на концтабір голосувавших дома за Януковича (за Юлю нічого не казав), вже посадили, сидітимуть здорові і хворі, які не зможуть довести інвалідність слідчим – бушує, залякуючи населення України, тимошенківський Міністр Внутрішніх Справ Луценко. Заплутали усе і їм все одно, що загублять голоси справді людей, яких обставини здоров’я змушують голосувати вдома. Крім вибиратись, підтверджувати їх право голосувати вдома навмисно немає кому. Ще й опоненти, проти яких ця технологія направлена, грозяться всіх, хто голосує на дому, в тюрьму відправити. Голосування вдома не для слабких нервами.
Обласна Територіальна Виборча Комісія Івано-Франківської області не бачить проблеми з людьми, які живуть на території області, але прописані за її межами. Приходьте, подавайте відповідні документи і вас тимчасово зареєструють тут же. Які відповідні документи не скаже ніхто, бо не для забезпечення права голосу усіх приймалось відповідне рішення ЦВК. За ним схвалює і надає право голосувати проживаючому не за місцем реєстрації більшість дільничної виборчої комісії. Комісії, сформованої з представників верховнорадівських партій, тобто від двох кандидатів: Тимошенко і Януковича. На відміну від голосування вдома у цьому питанні вони рівні щодо можливості фальсифікувати.
Як виявити фальшиві голоси «на дому»?
Загальна кількість спостерігачів необхідних для спостереженням за недокиданням бюлетенів на 1 мільйон заяв з голосуванням на дому складає біля 3 мільйонів/(10 чол. на 1 спостерігача) = 300 тисяч. Ці спостерігачі по 3 чоловіки разом з представником комісії мають об’їхати 10 чоловік за день, що навряд чи живуть разом і тому на одного витрачатиметься година-півтора. Добратись, знайти під’їзд, код до дверей, піднятись в квартиру і почекати поки відкриють та проголосують займатиме досить часу. Максимальна кількість заповнених бюлетенів в одній скриньці для голосування на дому повинна бути менше 32 – за 16 годин з 8 ранку по 24 з мінімальним часом 0,5 години на одного і дільнична комісія на дім претендуватиме на героя труда. 100 і далі заповнених бюлетенів на дому чи таке ж число записаних в розрахунку на одну роз’їзну скриньку є привід подивитись чи не має в переліку дому інвалідів і якщо ні, то спитатись: «як встигли стахановці?».
В Україні професійних фальсифікаторів не бракує. З 2004 року рішенням Верховного Суду про навмисне підтасування голосів і переголосування представники кандидата Януковича отримали почесне звання фальсифікаторів в Законі. Жоден з них не був покараний, крім Януковича, що не побачив крісла Президента, в яке було вкладено стільки витрат на «печенька» та «каруселі». Голова тодішньої ЦВК Кидалов йде виправдовувати нагороду Ющенка за сумлінну працю на посаді, з якою йому довелись піти в зв’язку з попередньо названим рішенням Верховного Суду. Він прослідкує щоб вибори відбулись як треба і Януковича оголосили Президентом України остаточно і безапеляційно.
Дивно, чому Тимошенко проти голосування на дому? Вона програє по кількості голосів, які можуть записати цим способом на підконтрольних їй дільницях. Західна Україна, Північна і частина Центральної, де у неї є можливість зробити більшість в виборчих комісіях значно поступається густонаселеним містам Донецьку, Луганську, Харкову. На останні є запас написання заяв про голосування на дому, котрий не перекриють міста з віднесених до електоральних регіонів Тимошенко. Повсюдне написання заяв у кожному містечку викличе недовіру непорівнювану з великою кількістю проголосуваших дома наприклад у Донецьку.
Південний Схід України знаходиться повністю під контролем Януковича, яким допомагатимуть колишні ющенківці: губернатори і голови районних адміністрацій. Третя політична сила, котрогось з кандидатів, що могла б сприйматись не як на стороні Тимошенко і політично незацікавленою та говорити про викриті фальсифікації голосами на дому, відсутня в Південно-Східному регіоні України. На Заході контролерами чесності виборів для Януковича свідомо чи не свідомо будуть тягнибоківці з «ВО Свободи», ющенківці з усіх рад і яценюківці з новоутвореного грошовитого «Фронту змін». Їх голоси про фальшування голосів з боку Тимошенко звучатимуть набагато правдивіше, ніж януковичські.
Шум навколо фальсифікацій піднявся в першому турі через те, що електорату виявилось менше, ніж очікував кожен з розрекламованих політиків. У своєму розпорядженні вони мають правдивіші дані, відмінні від замовлених для телеканалів. Електорат згодився для набивання початкової політичної ваги і підтвердження правильності відсіяння безелекторальних нереальних кандидатів. Під час самого процесу виборів електорат відходить на другий план і в боротьбу вступає принцип боротьби за мальовані бюлетені – опонентам поменше і собі побільше. «Сир» роздали, а тепер треба «правильно переписати» проковтнувших.
Мовчання Конституційного Суду і принцип «викраденої печатки» для неможливості оскарження, «забивання» регіоналами по ТБ і радіоефірах мільйонних цифр інвалідів в Донецьку, Луганську і Харкові свідчать про підготовку до прийняття мільйонів чесних-пречесних домашніх голосів. Вибір народу про який давно не йдеться серед безальтернативних кандидатів змінює естафета другого етапу захоплення державної влади в Україні. Фальшування голосів йде чергою за оплатою в 2,5 млн. гривень за право бути кандидатом і обмеженого доступу до загальнонаціональних каналів. Виборчі комісії від верховнорадівських партій та голосування дома добивають вибір народу, перетворивши його зі змагання зажени в свою кошару засліплений, заляканий і заманений електорат на в кого більше і швидше пишуть голоси «за кандидата».
Дописати коментар
Дотримуйтесь етичних норм спілкування.