ОСТАННІ НОВИНИ:

Арена Львів


Арена Львів - стадіон побудований у 2012 році спеціально для футбольного змагання Євро-2012, яке проходило в Україні та Польщі. Сьогодні на Арені грають переважно міжнародні матчі та проходять культурно-масові заходи.

Футбольна команда міста Львова "Карпати" і її вболівальники не проти переїхати зі стадіону Україна на сучаснішу Арену Львів.

Новий сучасний стадіон прийняв три матчі чемпіонату Євро за участю Німеччини, Португалії і Данії. Кожного разу Арену відвідувало більше 30 тисяч вболівальників.

На сайті стадіону є можливість здійснити віртуальну прогулянку в 3D вигляді.

Розташований стадіон на в'їзді у Львів зі сторони Стрийської траси біля Іподрому.Карта місця знаходженняПри вирішені питання назви стадіону міська рада, переважно сформована з депутатів партії ВО "Свобода", намагалась назвати стадіон іменем Степана Бандера. Але у фінальному варіанті споруда отримала назву "Арена Львів".

Збудований стадіон за кошти держбюджету вартістю 3 мільярда гривень. Урочисте відкриття «Арени Львів» відбулося 29 жовтня 2011 року.Офіційна адреса м. Львів, вул. Стрийська,199, сайт arenalviv.com.ua

Дописати коментар

Дотримуйтесь етичних норм спілкування.

 
Звязатись : taraslt@meta.ua | Західна Україна
Copyright © 2012-2013. Коментар - All Rights Reserved
Base Template created by Creating Website
Modify design Taras Savchuk